Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o sklepie

 

O nas


 

Nasze zainteresowanie ekologicznym nawożeniem, naturalnymi produktami do uprawy i pielęgnacji roślin powstało z przekonania, że zdrowe jedzenie i czyste środowisko jest źródłem energii, sprawnego umysłu, długowieczności oraz zdrowego, silnego organizmu. Zrównoważony tryby życia w zgodzie z naturą to wartości, którymi kierowaliśmy się zakładając Eco Line i towarzyszą nam do dzisiaj.

Nawozy, środki poprawiające właściwości gleby do upraw ekologicznych to produkty stworzone na bazie produktów organicznych: ekstraktów roślinnych, odchowów zwierzęcych lub minerałów z lawy wulkanicznej i skał osadowych. Bogate w substancje odżywcze, pozbawione metali ciężkich i patogenów.

Środki sprzedawane przez Eco Line Sp. z o. o. są wytworzone z naturalnych substancji, są wieloskładnikowe, uniwersalne, polecane do upraw polowych, domowych i pod osłonami, do warzyw, roślin sadowniczych, zbóż i kwiatów. Przy wieloletnim stosowaniu remineralizują glebę, czyli przywracają ją do naturalnej równowagi biologicznej.

Doświadczenie, częste podróże i pogłębianie wiedzy na temat ekologicznej uprawy roślin zaowocowało wyselekcjonowaniem najbardziej skutecznych, bezpiecznych, naturalnych produktów, które możecie stosować we własnych uprawach.

 

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 2 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-21
Donice dobrej jakości, bardzo ładne. Bardzo dobrze zabezpieczone
2022-05-04
Wszystko OK, błyskawiczna dostawa, profesjonalnie zapakowane,
pixelpixel